Zima ve středisku Katschberg

Lyžařské středisko Katschberg nabízí: 16 moderních lanovek a vleků, 70 km sjezdovek všech úrovní obtížnosti, možnost tvorby umělého sněhu, záruku přírodního sněhu v určitých nadmořských výškách, krátkou čekací dobu u vleků, každodenní péči a přípravu sjezdovek 20 moderními stroji, 2 speciální svahy pro tréninkové skupiny, skibusy pro přepravu přímo k lanovkám apod. Obec získala pečeť kvality „Dobré lyžařské středisko“.

Středisko Katschberg se – kromě sjezdovek - může pochlubit cca 30 km zimních turistických tras. Ty jsou vhodné pro návštěvníky, kteří hledají alternativu k lyžování či si jen chtějí dokonale vychutnat zdejší krajinu. Můžete také vyrazit na výlet na sněžnicích s průvodcem – lze se předem domluvit na náročnosti a vytvořit tak túru šitou na míru pro vás.

Pro běžkaře je zde připraveno 40 km dobře značených běžkařských tras.

Další možností je trávení volného času na sáňkách. Sáňkařská dráha Gamskogelhütte - Katschberg je dlouhá 1,5 km. Každé úterý a sobotu je zde možné i noční sáňkování. Sáňky si lze na místě půjčit.

Milovníci koní jistě uvítají možnost jízdy na saních tažených těmito zvířaty. Další zábavu poskytuje místní kluziště. Kromě bruslení se zde konají zápasy v curlingu.

©2024 Katschberg Cestování.cz